Konkurs „Budapeszt Zakochanych” rozstrzygnięty!

Romantyczny weekend w węgierskiej stolicy spędzi Pani Agnieszka Leśniak z Krakowa. Gratulujemy!

 

Konkurs „Budapeszt Zakochanych” rozstrzygnięty!
Fot. Kraków Otwarty Na Świat

Przez kilka ostatnich tygodni zasypywaliście nas odpowiedziami konkursowymi, opisując na wszelkie sposoby uroki Budapesztu i pomysły na spędzenie w tym fascynującym mieście romantycznego weekendu. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, a ich autorom gratulujemy kreatywności i pomysłowości!

Za najbardziej przekonującą kapituła konkursu uznała odpowiedź Pani Agnieszki Leśniak z Krakowa, którą zapraszamy do kontaktu e-mailowego na adres: krakow.swiat@um.krakow.pl.

Dzięki naszej współpracy z Urzędem Miasta Budapesztu Pani Agnieszka wraz z osobą towarzyszącą już wkrótce będzie miała możliwość zwiedzenia miasta z przewodnikiem i odwiedzenia tamtejszych muzeów. Romantyczny weekend urozmaici również relaks w budapeszteńskich łaźniach termalnych.

W ostatnich dniach Budapeszt otrzymał tytuł European Best Destination 2019. Miasto wyróżnione zostało szczególnie jako doskonała destynacja dla zakochanych. Jesteśmy przekonani, że po powrocie z Budapesztu nasza zwyciężczyni potwierdzi zasadność tego romantycznego wyróżnienia.

Gratulujemy!

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Julia Żylina-Chudzik
Podmiot publikujący: Otwarty na świat
Zobacz także
Przedstawicielstwa zagraniczne w Krakowie