Aktualności

Zobacz ulicę św. Idziego w 360°

W kolejnej wyprawie z kamerą 360° zapraszamy na ul. św. Idziego.

Letnie zatracanie w zieleni czas zacząć!

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i turystów do spędzenia tegorocznego lata na łonie krakowskiej przyrody. Okazją ku temu będą wszystkie akcje organizowane w ramach projektu „Zatrać się w zieleni”.

Wycieczka rowerowa śladem legend krakowskich
Komunikat archiwalny 2018-05-21

W niedzielę, 3 czerwca odbędzie się wycieczka rowerowa z przewodnikiem pod hasłem „Legendy krakowskie”, dedykowana z okazji Dnia Dziecka najmłodszym mieszkańcom, zwłaszcza dzieciom w wieku 6-11 lat. Dzieci biorą udział oczywiście z opiekunem. Zapisy na wycieczkę można przesyłać do 25 maja do 12.00 - zostało jeszcze kilka wolnych miejsc!

Wycieczka rowerowa na Skałki Twardowskiego
Komunikat archiwalny 2018-05-21

W niedzielę, 27 maja odbędzie się kolejna wycieczka rowerowa z przewodnikiem. Tym razem celem wyprawy będą Skałki Twardowskiego i okolice. Zapisy na wycieczkę można przesyłać do 25 maja do godz. 12.00. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc!

Zobacz plac Jana Matejki w 360°

W kolejnej podróży z kamerą 360° zapraszamy na plac Jana Matejki.

Za nami XV edycja Nocy Muzeów
Komunikat archiwalny 2018-05-19

Zakończyła się piętnasta edycja Nocy Muzeów. W wydarzeniu wzięły udział 24 muzea wraz z 50 oddziałami. Inauguracja wydarzenia odbyła się w piątek, 18 maja, o godz. 18.00 w Muzeum Archeologicznym.

Zobacz skrzyżowanie przy Filharmonii Krakowskiej w 360°

Zapraszamy na kolejną wycieczkę 360°. Poczuj z nami rytm miasta i spędź chwilę na skrzyżowaniu przy Filharmonii Krakowskiej u zbiegu ul. Franciszkańskiej, Straszewskiego i Zwierzynieckiej.

Zobacz pomnik Ryszarda Kuklińskiego w 360°
Komunikat archiwalny 2018-05-16

Kolejna wycieczka z kamerą 360°. Tym razem odwiedziliśmy plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy dworcu PKP Kraków Główny, gdzie od kilku tygodni stoi pomnik Ryszarda Kuklińskiego.

Zobacz panoramę Krakowa w 360° z murów obronnych na Wawelu

Zapraszamy na kolejną wycieczkę 360° – zobacz panoramę Krakowa z murów obronnych na Wawelu.

Wiosenny piknik podróżników w parku Lotników Polskich

Dzisiaj w parku Lotników Polskich odbywa się wiosenny piknik podróżników. W programie m.in. spotkanie z Markiem Kamińskim i innymi wielkimi podróżnikami.