Komunikat archiwalny

Andrzejki w nowohuckich klubach kultury

Kluby Ośrodka Kultury Kraków - Nowa Huta zapraszają dorosłych i seniorów na zabawy i spotkania andrzejkowe. To propozycja spędzenia czasu w ciekawym towarzystwie, miłej atmosferze i przy dobrej muzyce, o którą zadbają sprawdzone zespoły i didżeje. Poniżej kilka propozycji.

Andrzejki w nowohuckich klubach kultury
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Już w sobotę 18 listopada Klub Herkules (ul. gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29) zaprasza wszystkich miłośników tańca na biesiadę andrzejkową. Organizatorzy zapewnią magiczną atmosferę, pyszne menu i zabawę do białego rana przy wspaniałej muzyce. Imprezę poprowadzi DJ Jacek.

Taneczne andrzejki to z kolei propozycja Klubu Mirage (os. Bohaterów Września 26) na 23 listopada. W ten wieczór świat realny połączy się ze światem magii, czarów i wróżb, a seniorzy będą mogli potańczyć i spotkać się w gronie przyjaciół. Dobrą zabawę zapewni zespół Szwajca Band.

25 listopada andrzejkowy wieczorek taneczny organizuje Klub Wersalik (os. Ogrodowe 15). Będzie to okazja do spędzenia andrzejek na parkiecie przy muzyce na żywo. Do tańca zagra zespół Mariana Soi. Oczywiście nie zabraknie andrzejkowych wróżb.

25 listopada na andrzejkową imprezę zaprasza też Klub Dukat (ul. Styczna 1). Wieczór rozpoczną magiczne zabawy, następie animatorzy porwą wszystkich do tańca. Dla uczestników będzie przygotowany bufet kawowy.

Szczegółowe informacje o zapisach i wejściówkach można znaleźć na stronie internetowej www.krakownh.pl.

Pokaż metkę
Autor: MAŁGORZATA TABASZEWSKA
Osoba publikująca: TOMASZ RÓG
Podmiot publikujący: Biuro Prasowe
Zobacz także