Komunikat archiwalny

Z Krakowa do Poznania

Do niedzieli (11 września), na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego pomiędzy Galerią Krakowską a Dworcem Głównym PKP Krakowianie mogą poczuć się jak na… lotnisku. W nietypowy sposób nowe rejsy krajowe na trasie Kraków-Poznań promuje eurolot.com. Połączenia wystartują już 12 września.

Z Krakowa do Poznania
Fot. www.krakow.pl

Bramki kontrolne, obsługa odprawy pasażerów i tablica-rozkład lotów – takie atrakcje czekają na krakowian na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Chętni mogą wziąć udział w konkursie i wygrać bilety lotnicze w obie strony na trasie Kraków-Poznań.

Cena najtańszego biletu relacji Kraków-Poznań to 195 zł (w jedną stronę), a przelot trwa zaledwie godzinę. Samoloty między miastami będą latać dwa razy dziennie w poniedziałki, środy i piątki. Nowe połączenie lotnicze ma być alternatywą dla podróży koleją lub samochodem. Bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży na www.eurolot.com.

Oferta Eurolotu skierowana jest m.in. do ludzi biznesu, w tym udających się na targi poznańskie. Dzięki odpowiednio dobranym godzinom lotów, możliwa będzie podróż nawet na jedno spotkanie - wylot rano, powrót wieczorem. Nowe połączenie to również okazja na turystyczną wycieczkę do Poznania, także z rodziną  - na bilety dla dzieci przewidziane są nawet 50% rabaty oraz atrakcyjna propozycja dla kibiców piłkarskich w kontekście zbliżających się rozgrywek EURO 2012.

Warto dodać, że promocja nowego połączenia miała również formę zaangażowaną społecznie. W ostatni weekend, dzięki współpracy Eurolot S.A. oraz Urzędu Miasta Krakowa i Urzędu Miasta Poznania wychowankowie Domu Dziecka nr 2 i Domu Młodzieży w Poznaniu przylecieli na jednodniową wycieczkę do Krakowa, a podopieczni krakowskiego Stowarzyszenia SIEMACHA  zwiedzali Poznań. Krakowskimi partnerami akcji były ponadto: Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie, HiFlyer Polska, Stowarzyszenie SIEMACHA, oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. (JK).

Pokaż metkę
Osoba publikująca: OLGA SOLARZ
Podmiot publikujący: Redakcja MPI
Zobacz także